Головне за день: бунт Саакашвілі та паніка у Києві

«Марш обурених» в Києві

Повідомляє politeka.net

Сьогодні, 12 листопада, в столиці пройшов «Марш обурених», який раніше анонсував лідер партії «Рух Нових сил» Міхеїл Саакашвілі. За словами очевидців, в акції взяли участь близько 1 000 осіб, водночас за офіційними даними МВС, в Марші брали участь тільки 400 чоловік. Активістів супроводжували 300 правоохоронців. Соратник Саакашвілі Давид Сакварелідзе, який також був присутній на Марші, заявив, що його учасники вимагають прийняти закон про імпічмент і створити антикорупційний суд. “Даємо (владі) час до 3 грудня. Якщо не приймуть – збираємо людей і оголошуємо “народний імпічмент”, – заявив він.

По тривозі піднято Нацгвардію, Нацполіцію і СБУ: що відбувається в Києві

На парковці торгового центру на Осокорках у Дарницькому районі поліція заблокувала автомобіль з вибухівкою. У багажнику транспортного засобу був рюкзак, в якому було п’ять брикетів пластида загальною вагою 6,5 кг і 10 електродетонаторів. При цьому вибухівка була підготовлена ​​до використання. Прямо зараз правоохоронці, а саме Національна поліція, Національна гвардія і СБУ переведені на посилений режим роботи. Розшукуються спільники затриманих пасажирів машини.

В’ятрович розповів, яких змін очікувати в новому календарі свят

 Український інститут національної пам’яті пропонує перенести вихідний з 9 на 8 травня, а також позбавити цього статусу 8 березня. За словами директора інституту Володимира В’ятровича, пропонується переформатувати статус 1 травня – перейменувати його з “Міжнародного дня солідарності трудящих” в “Свято праці”. При цьому сам день залишиться вихідним. А от 8 березня хочуть позбавити статусу вихідного і перейменувати на День боротьби за права жінок.

Чисельність населення в Україні зменшиться на 5,5 мільйонів осіб

Загрузка...

За прогнозом Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України до 2050 року чисельність населення зменшиться на 5,5 млн чол. При цьому чисельність людей трудоактивного віку (20-59 років) скоротиться на 6,6 млн, тоді як чисельність людей у ​​віці 60 років і старше збільшиться на 2,6 млн., а їх частка в населенні (рівень старіння) зросте до 33%.

У Каталонії закликали покласти край “сепаратистському хаосу”

Прем’єр-міністр Іспанії Маріано Рахой прибув до Каталонії – вперше після введення в цій автономній провінції прямого правління Мадрида, – щоб підтримати противників відділення регіону. Рахой виступив на передвиборчому мітингу свого однопартійця Ксавьера Гарсії Альбіоля. Він підтримав колегу по партії і закликав “мовчазну більшість” прийти на грудневі вибори, де будуть “справжні урни”, щоб “відновити демократію”. Він висловив надію, що вибори допоможуть зупинити “сепаратистський хаос”.

Джерело: Politeka

Загрузка...
Загрузка...