Збулося пророцтво Окуєвої: головні висловлювання вбитої АТОшниці

Увечері, 30 жовтня, невідомі вбили Аміну Окуєву, чеченського доборовольца в АТО

Повідомляє politeka.net

Politeka зібрала головні цитати дівчини-воїна, який чітко описують її життєві принципи.

Свого часу, ще на Майдані, вона намагалася переконати людей в тому, що за спиною екс-президента України Януковича, стоїть Путін.

“Янукович – це лялька, яку смикають за мотузки. За всім за цим стоїть Путін. Я хотіла пояснити людям, хто є головним ворогом, першоджерелом цієї проблеми, проти якої ми вийшли на Майдан”.

Також вона була впевнена, що РФ – головна держава-терорист у світі. На її думку, для того, щоб війна проти російських окупантів, російських терористів на Донбасі закінчилася, необхідно ввести воєнний стан.

 “Практично кожен день в Фейсбуці і Твіттері я отримую погрози від чеченців, які живуть в Росії і віддані  авторитарному лідерові Чечні Рамзана Кадирова. Але мене це не лякає. У нас постійно з’являється інформація про те, що і з боку російських спецслужб, і з боку кадировських формувань є замовлення вбити нас”, – розповідала Аміна про постійні погрози своєму житті.

Як вона стверджувала, кадировці, які регулярно погрожували вбити її і чоловіка – це націонал-зрадники.

Загрузка...

“Немає гіршої форми зради ніж національна зрада і сприяння окупантам. Це люди, які пішли на служіння багатовіковим вбивцям, катам свого народу, яких за миску юшки, подачку змушують знищувати свій народ, принижувати його”.

Нагадаємо, героїню АТО Аміну Окуєву підло розстріляли під час зупинки на залізничному переїзді.

В результаті нападу Аміна Окуєва загинула. Адам Осмаєв залишився живий. Цю інформацію підтвердив товариш Окуєвої Дмитро Булатов.

Загрузка...
Загрузка...