Морози – то ще не сташно: Україну чекає ще гірше (відео)

В Україну йдуть морози та шторм.

Варто готуватися до негоди: дощів, снігу, шторму і похолодання, – попередили українців синоптики, повідомляють Патріоти України.

Так, за словами синоптика Наталії Діденко, 30 жовтня в західних областях країни: дощ і сніг, мокрий сніг, хуртовини, налипання мокрого снігу, а також штормовий вітер, пише вона в ФБ.

Дощі також не виключені і на решті території. Мокрий сніг, швидше за все, вкриє території до Вінницької, Житомирської областей і західних районів Київської області. Нижче – на півдні – варто очікувати опадів у вигляді дощу.

При цьому температура повітря знизиться і складе + 2 + 7 градусів, тільки на півдні стовпчик термометра буде вище +10 градусів.

“Хроніки “пірнаючого” циклону.
Справді, циклон на ім`я Герварт так пірнув, що наслідки хвиль від цього пірнання дуже потужні, драматичні й трагічні.
Бо у багатьох країнах Європи – серйозні збитки і навіть людські жертви.
В Україні також є вже зведення про шкоду, яку завдав цей циклон. Див. повідомлення медіа, ДСНС та свідчення у ФБ.
“Пірнаючим” називають циклони, які “пірнають”, зазвичай, з північного заходу на південь, південний схід.

Ось і Герварт стрибонув, “пірнув” – уууух! – з районів Скандинавії на південь, аж до України, зараз розвертається і вже завтра – уууух! – випірне на Європейську територію Росії, Московську область.

Загрузка...

“Пірнаючими” зручно називатим такі циклони, бо наше візуальне сприйняття географічних карт з півночі та південь – як згори – вниз.

В Україні жовтень завершує цьогорічні гастролі потужним вітром.
30-31 жовтня північно-західний вітер досягатиме поривів 15-22, місцями 25-27 метрів за секунду. Будьте дуже обережними.

Йтимуть дощі. Вже сьогодні подекуди дощ переходить у мокрий сніг, завтра цієї фази опадів – мокрого снігу – побільшає.

У південній частині – місцями невеликий дощ.

Температура повітря буде невисокою, протягом дня 31 жовтня +2+7 градусів, на півдні до +7+11 градусів, у західних областях місцями 0-3 градуси тепла

У Києві завтра дощ та мокрий сніг, ускладниться ситуація на дорогах – переходьте вже сьогодні на зимову гуму, протягом дня +4 градуси. І знову головним ньюсмейкером погоди буде сильний штормовий вітер у столиці!

1 листопада сильний вітер послабне до помірного.

2 листопада почнеться підвищення температури повітря.
Складна погода, карколомні зміни синоптичної ситуації за короткий період – побережіть своє майно та своє здоров`я.”, пише синоптик.

У Києві 30 жовтня, буде сильний штормовий вітер, дощі, похолодання до + 4, + 5 градусів. Уточнені карти відсувають мокрий сніг на вівторок, 31 жовтня. Однак, столиця буде перебувати на грані дощу і снігу.

«У будь-якому випадку варто готуватися до негоди – штормового вітру, похолодання, дощів також вистачить, тут і снігу не треба. Однак сніг вже ліпить в Карпатах, поступово охопить західні області і підходить до Києва», – підкреслює Діденко.

Загрузка...
Загрузка...